Jansen

Skládací a posuvná vrata

Speciální skupinu profilů v celém systému Jansen tvoří profily pro průmyslová skládací a posuvná vrata. Jedná se o neizolované profily o hloubce 50, 60 a 80 mm.

Použití je především na velkorozměrová vrata výšky až 8 m, např. hangárová vrata apod. Je možné ovládání ruční i motorické. Hloubka profilu se volí dle statického namáhání konstrukce.

 

Nabízíme:

  • Skládací vrata

Na základě dobrých statických hodnot nabízí ocelové profily optimální řešení pro vratové elementy. Poskytují možnosti pro velkoplošné konstrukce se štíhlými rámy. Přičemž máme k dispozici profily pro skládací i posuvná vrata o hloubce 50, 60 a 80 mm. Kromě aspektu dlouhé životnosti a těsnosti je díky speciálnímu střednímu těsnění zohledněn i požadavek na vysokou bezpečnost – např. ochrana prstů proti přivření. Sortiment profilů a těsnění je určen pro manuální ovládání i automatické pohony. Konstrukce je odzkoušena dle harmonizované EN 13241-1 (CE prohlášení o shodě).

  • Posuvná vrata

Na základě dobrých statických hodnot nabízí ocelové profily optimální řešení pro vratové elementy. Poskytují možnosti pro velkoplošné konstrukce se štíhlými rámy. Přičemž máme k dispozici profily pro skládací i posuvná vrata o hloubce 50, 60 a 80 mm. Speciálně vyvinuté těsnění zaručuje vysokou bezpečnost při posuvu a dovírání křídla, jakož i dlouhodobou těsnost. Sortiment profilů a těsnění je určen pro manuální ovládání i automatické pohony. Konstrukce je odzkoušena dle harmonizované EN 13241-1 (CE prohlášení o shodě).